logo
Stránky o zdravé výživě
Úvod Nápověda a info Jak publikovat recept

Jak publikovat recept

Rádi byste sami psali recepty a návody z vlastních zkušeností s veganstvím, vegetariánstvím či dalších oblastí, které jsou prezentovány na těchto stránkách a nemáte je kde uveřejnit, můžete nám tyto zaslat na redakční email redakce@vegans.cz a pokud nás váš recept / návod zaujme, tak jej rádi uveřejníme na stránkách vegans.cz.

Při zasílání receptu k publikování se řiďte těmito body, jejichž
doržení je nezbytné k publikování receptu, děkujeme za pochopení.

  • Recepty nám zasílejte nejlépe ve formátech MS Word, OpenOffice nebo Acrobat reader, které obsahují i rozlozění na stránce a případných obrázků či obrázkových galerií.
  • Má-li váš recept či návod vložené obrázky, zašlete tyto jako samostatné souory v příloze emailu.
  • Obsahuje-li Váš recept foto či obrázkové galerie, jednoznačně je očíslujte, abychom mohli jednoznačně rozlišit pořadí a umístění není-li jejich pozice zřejmá ze souboru s receptem.
  • Přejete-li si abychom uvedli pod receptem Vaše jméno, přezdívku či webovou adresu, pak tuto informaci uveďte jednoznačně do emailu nebo do soubou obsahující recept. Neuvedete-li tuto informaci, bude recept publikován s podpisem "Čtenář vegans.cz".
  • Do emailu, ve kterém nám zašlete Váš recept/návod s připadnými fotografiemi, obrázky či přílohami, musíte provést prohlášení o autorství nebo o příslušnosti k autorským právům a také Váš souhlas s uveřejněním a se všeobecnými podmínkami stránek. Můžete zvolit vlastní formulaci nebo můžete vložit do textu emailu větu uvedenou pod těmito body.

Doporučená formulace souhlasů a prohlášení o autorských právech:

Tímto prohlašuji, že jsem autorem zasílaného receptu/návodu nebo osobou k autorským právům příslušnou s oprávněním udělit souhlas s publikováním a tímto uděluji souhlas s uveřejněním mnou zasílaného receptu/návodu na stránkách vegans.cz ve smyslu všeobecných podmínek stránek, se kterými tímto bezvýhradně souhlasím.TOPlist