logo
Stránky o zdravé výživě
Úvod Nápověda a info Jak publikovat článek

Jak publikovat článek

Rádi byste sami psali články nebo psali o vlastních zkušenostech s veganstvím, vegetariánstvím či dalších oblastí, které jsou prezentovány na těchto stránkách a nemáte je kde uveřejnit, můžete nám tyto zaslat na redakční email redakce@vegans.cz a pokud nás váš článek zaujme, tak jej rádi uveřejníme na stránkách vegans.cz.

Při zasílání článku k publikování se řiďte těmito body, jejichž
doržení je nezbytné k publikování článku, děkujeme za pochopení.

  • Články nám zasílejte nejlépe ve formátech MS Word, OpenOffice nebo Acrobat reader, které obsahují i rozlozění článku a případných obrázků či obrázkových galerií.
  • Má-li váš článek vložené obrázky, zašlete tyto jako samostatné souory v příloze emailu.
  • Obsahuje-li Váš článek foto či obrázkové galerie, jednoznačně je očíslujte, abychom mohli jednoznačně rozlišit umístění a pořadí není-li jejich pozice zřejmá ze souboru s článkem.
  • Přejete-li si abychom uvedli pod článkem Vaše jméno, přezdívku či webovou adresu, pak tuto informaci uveďte jednoznačně do emailu nebo do soubou obsahující článek. Neuvedete-li tuto informaci, bude článek publikován s podpisem "Čtenář vegans.cz".
  • Do emailu, ve kterém nám zašlete Váš článek s připadnými fotografiemi, obrázky či přílohami, musíte provést prohlášení o autorství nebo o příslušnosti k autorským právům a také Váš souhlas s uveřejněním a se všeobecnými podmínkami stránek. Můžete zvolit vlastní formulaci nebo můžete vložit do textu emailu větu uvedenou pod těmito body.

Doporučená formulace souhlasů a prohlášení o autorských právech:

Tímto prohlašuji, že jsem autorem zasílaného článku nebo osobou k autorským právům příslušnou s oprávněním udělit souhlas s publikováním a tímto uděluji souhlas s uveřejněním mnou zasílaného článku na stránkách vegans.cz ve smyslu všeobecných podmínek stránek, se kterými tímto bezvýhradně souhlasím.TOPlist